Auto English


Site İspanya Valencia'da yaşayan bir İngilizce öğretmeni tarafından meslektaşlarına ücretsiz materyal sağlamak amacıyla hazırlanmış. Sitede online materyaller kullanıma sunulmuş.

2 yorum:

 1. Online ingilizce öğrenmek isteyen arkadaşlara benden süper bir site online ingilizceyi en iyi bu site öğretiyor diğerleri boş gelecek bu siteye baktıktan sonra

  http://www.usbem.com/portal/index.php

  yada www.usbem.com dan 15 günlük isteyin

  direk isteme sayfası
  http://www.usbem.com/usbem/request/?l=tr

  YanıtlaSil
 2. USBEM ve HOKEY FEDARASYONU EL ELE ...

  Türkiye Hokey Federasyonu ile USBEM arasında imzalanan sponsorluk mutabakatı sonucunda, Türkiye Hokey Federasyonu bünyesindeki spor adamları ve lisanslı hokey sporcuları için, günümüzde artık birçok alanda yoğun olarak kullanılan “e-eğitim” yöntemi seçilerek, bulundukları yerlerde internet üzerinden ve 7 gün – 24 saat yabancı dil öğrenmesine veya mevcut bilgi düzeyinin geliştirilmesine yönelik İngilizce eğitimi başlatılmıştır.
  Ellis Academic programı ile verilecek olan eğitimde, spor adamları ve lisanslı hokey sporcularının kelime hazinesinin geliştirilmesi, dilbilgisi ve telaffuz kazandırılması, uluslararası müsabakalarda akıcı bir şekilde sohbet edebilme imkânının sağlanması, üstün öğrenme yöntemleri kullanılarak spor adamları ve lisanslı hokey sporcuları için köklü bir İngilizce hedeflenmiştir.
  Ellis Academic programıyla ilgileniyorsanız lütfen temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

  http://www.turkhokey.gov.tr/

  YanıtlaSil

Listeli Sitelerde Özel Arama Motoru